معرفی شرکت

تاریخ انتشار : 2018/02/03

مدیریت شرکت کار واندیشه

گروه مهندسی کار و اندیشه فراگستر در سال ۹۱ در زمینه تامین تجهیزات گرمایش و سرمایش شروع به فعالیت در حوزه ی بازرگانی نمود. پشتوانه آغاز این فعالیت تلاش ۱۰ساله در حوزه تاسیسات مکانیکی ساختمان و صنعت در زمینه طراحی و اجرا و نظارت بوده است.

اولین شریک تجاری کار و اندیشه فراگستر شرکت آذرگرمای برتر تبریز با برند ایرتورپن که اولین و بزرگترین تولید کننده رادیاتور های پانلی در ایران با مشارکت سرمایه گذار ترکیه بوده است

دومین شریک تجاری در آغاز کار شرکت مبنا، وارد کننده تجهیزات گرمایشی ولف آلمان (دیگ و پکیج چگالشی) و پکیج دیواری ناوین ساخت کره بوده است و شرکت مبنا مجری برگزاری دوره های بهینه سازی مصرف انرژی ( مبحث ۱۹) در سازمان نظام مهندسی کشور نیز بوده است.

سومین شریک تجاری در ادامه مسیر شرکت بوتان، تولید کننده انواع پکیج دیواری می باشد که گروه کار و اندیشه افتخار همکاری با آن شرکت را نیز داشته است.

اولین شرکت در حوزه تهویه مطبوع که جزء برندهای معتبر در ایران و جزء اولین و بزرگترین تولید کننده های تجهیزات تهویه مطبوع می باشد شرکت تهویه است که تا کنون همکاری های بسیاری در پروژه های سطح استان و سطح کشور با مجموعه تهویه انجام گرفته است.

دومین شریک تجاری در حوزه تهویه مطبوع شرکت بدر تک الکتریک وارد کننده تجهیزات تهویه مطبوع با برند میدیا می باشد. میدیا جز برندهای معتبر تجهیزات تهویه مطبوع در جهان می باشد.

سومین شریک تجاری شرکت مبتکران گلدیران نمایندگی محصولات تهویه مطبوع الجی و  تولید کننده تجهیزات تهویه مطبوع با برند جی پلاس  می باشد.

چهارمین شریک تجاری ما شرکت دانش بنیان مخزن فولاد رافع با نام تجاری دابو صنعت می باشدکه در زمینه تامین تجهیزات در صنایع نفت و گاز و انرژی و کارخانجات نیز می باشد

اکنون گروه مهندسی و بازرگانی کار و اندیشه فراگستر به صورت تخصصی در زمینه مشاوره، طراحی و اجرا و تامین تجهیزات تهویه مطبوع و تاسیسات مکانیکی ساختمان و صنعت در سطح شمالغرب کشور فعال می باشد.

برخی از مشتریان